Meist

Our team

Tõnis Arro

Tõnis Arro on loonud ja juhtinud mitmeid ettevõtteid (Fontes, Pärnu Konverentsid, Kirjastus Hermes) ja organisatsioone (Eesti Personalitöö Arendamise Ühing, Eesti Psühholoogide Liit, Eesti Reservohvitseride Kogu, Eesti Coachingu Ühing). Ta kuulub mitmete sihtasutuste nõukogusse (Tartu Ülikooli Sihtasutus, EÜSi Sihtasutus), on juhtinud Eesti filmi Sihtasutuse nõukogu ja kuulub praegu Teater NO99 loomenõukogusse.

Tõnis Arro on tõlkinud, toimetanud ja kirjastanud teabe- ja ilukirjandust, õppinud psühholoogiat Tartu Ülikoolis, psühhotereaapiat Helsingi Ülikoolis, juhtimist London Business School’is. Tõnis on HR Tech ettevõtte Teamscope kaasasutaja. 

Tõnis Arro tegutseb peamiselt Balti ja Põhja riikides.

+372 50 48929

tonis.arro@executivelab.ee

Show more Hide

Heli Zilensk

Heli Zilensk on Executive Lab Search OÜ otsingukonsultant ning partner. Helil on üle 10-aastane töökogemus inimeste hindamisel ja nõustamisel, sealhulgas 9 aastat kogemust värbamisvaldkonnas. Rahvusvaheliste sihtotsingute vallas oli Heli tegev ka EMA Partners Baltics OÜ-s, mille asutajaliikmeks ning partneriks ta oli. Sellele eelnevalt oli Heli 3 aastat spetsialiseerunud juhtide ja spetsialistide värbamisele tehnoloogia valdkonnas (IT, ehitus, tööstus/tootmine jms), millest 2 viimast aastat juhtis tehnoloogia valdkonna värbamise ärisuunda rahvusvahelise värbamisfirma Eesti esinduses. Heli on isiklikult läbi viinud värbamisprojekte Eestis, Lätis, Leedus ja Soomes.
Varem on Heli töötanud psühholoog/karjäärinõustajana ning teadustöö assistendina. Heli on lõpetanud Tallinna Ülikooli psühholoogia eriala ja omandanud samas magistrikraadi.


+372 51 63 048

heli.zilensk@executivelab.ee

Show more Hide

Ilona Lott

Ilona Lott on tippjuht, kellel on rohkem kui 15 aastat praktilist kogemust inimeste juhtimise valdkonnas, personalidirektorina / asepresidendina personali- ja kommunikatsiooni alal. Lisaks sellele on ta juhtinud enam kui 15 aastat müüki, äriarendust ja tegutsenud tegevjuhina rahvusvahelises multikultuurses keskkonnas.

2007.a. kuni 2016 on ta töötanud väljaspool Eestit, esmalt Baltikumis ja seejärel alates 2009.a. Pariisis Schneider Electirc’u peakorteris. Oma töös vastutas ta geograafiliselt ulatusliku piirkonna eest, mis hõlmas selliseid piirkondi nagu Aafrika ja Kariibid, Lähis-Ida, Kesk-Aaasia, Türgi, Balkanimaad. Aastatel 2012-2013 resideerus ta Dubais, Ühendemiraatides ning täitis kaht funktsiooni korraga olles samaaegselt nii Lähis-Ida regiooni personali- ja kommunikatsiooniala asepresident kui ka piirkondliku organisatsiooni (Gulf Countries + Pakistan) personalidirektor ning töötades 42st eri rahvusest tiimiga.

Ilona Lott on CIPD (Chartered Institute of Personnel Development) liige. Tal on magistrikraad rahvusvahelises ärijuhtimises Estonian Business School’st ja magistrikraad Tartu Ülikoolist inglise keele ja kirjanduse alal. Ta on Sheppard Moscow (UK) koolitatud coach, Cubiks’ i PAPI testi hindaja, PDI Talentide hindaja, Senn-Delaney akrediteeritud muutuste juhtimise treener, omandanud Prince 2 projekti juhtimise oskused.

ilona.lott@executivelab.ee
+372 505 9084

Show more Hide

Ingrit Kaldoja

Ingrit liitus Executive Labi tiimiga 2013. aastal ja töötab hetkel värbamis- ja otsinguspetsialistina. Ingriti igapäevatöö osaks on turu kaardistamine, sobilike kandidaatide leidmine ja neis huvi tekitamine ning intervjuude läbiviimine.

Show more Hide

Heili Naat

Heili liitus Executive Labi tiimiga 2017. aastal ja töötab hetkel värbamis-ja otsinguspetsialistina. Tema peamisteks tööülesanneteks on turu kaardistamine, potentsiaalsete kandidaatidega ühendust võtmine ja tööintervjuude läbi viimine. Heili on inimesi värvanud nii Eestis kui ka Lätis. Heili on omandanud bakalaureusekraadi Tallinna Ülikoolis kultuuriteaduse erialal ja lisaks on ta õppinud ka personalitööd.

Show more Hide

Fatal error: Uncaught Error: Undefined constant "ICL_LANGUAGE_CODE" in /data03/virt112705/domeenid/www.karlkipper.com/htdocs/domeenid/executivelab.eu/wp-content/themes/executivelab/template-about.php:106 Stack trace: #0 /data03/virt112705/domeenid/www.karlkipper.com/htdocs/domeenid/executivelab.eu/wp-content/themes/executivelab/base.php(24): include() #1 /data03/virt112705/domeenid/www.karlkipper.com/htdocs/domeenid/executivelab.eu/wp-includes/template-loader.php(106): include('/data03/virt112...') #2 /data03/virt112705/domeenid/www.karlkipper.com/htdocs/domeenid/executivelab.eu/wp-blog-header.php(19): require_once('/data03/virt112...') #3 /data03/virt112705/domeenid/www.karlkipper.com/htdocs/domeenid/executivelab.eu/index.php(17): require('/data03/virt112...') #4 {main} thrown in /data03/virt112705/domeenid/www.karlkipper.com/htdocs/domeenid/executivelab.eu/wp-content/themes/executivelab/template-about.php on line 106